تبلیغات
نمایندگی پاناسونیک
نمایندگی پاناسونیک و نمایندگی اچ پی
پاناسونیک2 پاناسونیک1 پاناسونیک3 گروه پاناسونیک5 پاناسونیک4

گوشی های بی سیم پاناسونیک با ظاهری زیبا،طراحی مدرن و جذاب توانسته اند نیاز مشتریان خود را برطرف سازند.

گوشی های پاناسونیک دارای قابلیت منحصر به فرد است که می توان به سازگاری با محیط زیست، دفترچه تلفن به اشتراک گذاشته شده، صحبت کردن شناسه تماس گیرنده بر روی گوشی پاناسونیک،دارابودن هدست پاناسونیک و شناسه زنگ پاناسونیک و بلاک کردن تماس های دریافتی از گوشی پاناسونیک و .... اشاره کرد.

صحبت کردن شناسه تماس گیرنده بر روی گوشی های پاناسونیک:

هنگامی که گوشی تلفن پاناسونیک زنگ میخورد اگر اطلاعات تماس گیرنده اعم از اسم و شماره بر روی نمایشگر تلفن پاناسونیک ظاهر شود با استفاده از تکنولوژی تبدیل متن به گفتار می توان از اطلاعات تماس گیرنده اطلاع داشت.

دفترچه تلفن به اشتراک گذاشته شده پاناسونیک:

به اشتراک گذاشته شدن حافظه دفترچه تلفن در همه گوشی ها از جمله گوشی های پاناسونیک یک ویژگی مهم است.

بنابراین، اگر شما در آشپزخانه هستید، و برای تماس گرفتن با خانه دوستتان ماری که شماره آن را در حافظه گوشی پاناسونیک خود ذخیره کرده اید می توانید با انتخاب شماره آن با او تماس گرفته و تعدادتماس دریافتی و گرفته شده را حتی از گوشی اتاق خواب چک کنید. این ویژگی است و حتی بهتر اگر شما 658 تلفن با بلوتوث داشته باشید.

با استفاده از ویژگی لینک به خانه، همه مخاطبین تلفن همراه خود را می توان به سیستم پاناسونیک وارد کنید.

هدست جک و هدست توصیه:

جک 5/2میلیمتری هدست جک های کوچک است که اجازه می دهد تا شما را به هدست وصل کند. همان جک استفاده می شود برای هدست تلفن همراه است.

تمام مدل های پاناسونیک فعلی به جز 401 و 402 خانواده یک جک هدست هستند.

در خانه،من تمام وقت از یک هدست با گوشی پاناسونیک استفاده می کنم. کافی است فقط گیره گوشی به جیب من باشد و به راحتی صحبت کنم و راه بروم و کارهای دیگرم را انچام دهم.

حال باید یک سبک یا استایل مثل روسری پوشیدن پیدا کنم ، برای صحبت کردن با گوشی پاناسونیک هدست بهترین هستند چرا که شما به سرعت و به راحتی می توانید مکالمه راحت و آزاد داشته باشید.

من نیز ترجیح می دهم هدست تک گوش را بر هدست های استریو چرا که از یک گوش دیگر استفاده می کنم برای شنیدن صداهای اطراف خود. علاوه بر این، کسانی هستند که برای شنیدن یک تماس تلفنی نیاز به هر دو گوش خود دارند!؟ تنها حدود 9 $ برای یک گوش خوب است، در گوش، هدست سبک پیشانی بند، آن را یک معامله بزرگ مفید است.

اکنون پس از سال ها بسیاری از صحبت کردن با هدست، من به سادگی نفرت دارم که هنگام مکالمه گوشی پاناسونیک را بگیرم دستم.

بنابراین، برای به دست آوردن یک مکالمه راحت برخی گوشی پاناسونیک و یا هدست پیشانی بند ، هدست تک گوش، و هدست بلوتوث دار را توصیه می کنند.

در اینجا برخی از اطلاعات در تمام 3 گزینه است:

هدست پاناسونیک:

پاناسونیک برخی اعم از ~ $ 9 به ~ $ 18 می سازد. دوتا از بیشتر در حال حاضر در آمازون هستند KX-TCA60 و KX-TCA430.

آنها هر دو قابل پشت و رو کردنی هستند، بنابراین شما می توانید آنها را در هر دو گوش خود قرار دهید، آنها هر دو دارای یک میکروفون رونق قابل تنظیم، و آنها هر دو دارای یک پیشانی بند و 4 فوت سیم است.

panasonic3panasonic1panasonic2

 

 

مدل KX-TCA430 دارای ویژگی : میکروفون حذف نویز، سوئیچ قطع و کنترل حجم صدا، و ویژگی های تاشو است.

با این حال، به ویژگی های آن می پردازیم:

کنترل بی صدا / باصدا: در طول سال ها استفاده از هدست متوجه شدم که هر گز کنترلی بر روی صدا با استفاده از هدست نداریم که بخواهیم صدا را کم و زیاد یا کلا قطع کنیم.

اگر نیاز به قطع، و یا تنظیم حجم ورودی صدا دارید، فقط به طور مستقیم بر روی گوشی تلفن می توانید تنظیم کنید. (توجه داشته باشید که خانواده 401 و 402 از تلفن یک سوئیچ قطع ندارد).

همچنین، در خط کنترل، اگر چه نور است در سیم قرار دارد و بیشتر نواسانات از یک سیم ساده خواهد بود. گاهی اوقات نوسان خارج یک سیم که از آن می توان در مورد همه چیز فهمید، و در واقع باعث کنترل یک نقطه نا به سامانی می شود.

لغو سر و صدا: فکر نمی کنم شما نیاز دارید که در منزل استفاده کنید. مگر اینکه شما یک مقدار زیادی از نویز پس زمینه در خانه خود داشته باشید، در این صورت شما احتمالا به لغو سر و صدا نیاز خواهید داشت.

همچنین، توجه داشته باشید که لغو سر و صدا تنها واقعا کار می کند در صداهای پس زمینه که ثابت و یکنواخت هستند. برای مثال شنیدن صدای جیغ بچه را نمی شود لغو کرد مگر اینکه صدا کاملا متوقف شده یا اینکه ثابت و یکنواخت باشد.

از ویژگی های تاشو: در واقع این دیدگاه به عنوان یک نقطه ضعف یا یک ضرر است. با هدست ، فقط پیشانی بند آویزان در اطراف گوشی پس از آن را برروی پایه گوشی پاناسونیک قرار داده است. قرار دادن بر روی پایه گوشی پاناسونیک آن را از افتادن بر روی زمین نگه می دارد. همچنین، هنگامی که آن را انتخاب کنید، آن یک پیشانی بند جامد است که به راحتی می چرخد، و می توانید آن را بر روی سر خود با یک دست قرار دهید.

من می توانم هدست متصل به تلفن را جدا کنم، و هنگامی که آن را حلقه کرده، هدست با دست راست، و گوشی را با دست چپ بگیرم.

به خوبی کار میکند. من فکر می کنم یک هدست تاشو می شود سخت تر برای مدیریت از آن می افزاید: یک محور چرخش به پیشانی بند.

راهنمای استفاده از هدست پاناسونیک:

اگر شما از طرفداران هدست هستید، M210C یاM241C نگاه کنید.

در هدست مدل M210C است که اساسا همان پایه پاناسونیک مدل KX-TCA60. بدون کنترل بدون صدا / با صدا، تا نشدنی، بدون لغو سر و صدا.

یک مقایسه مستقیم از مقابل پاناسونیک انجام می شود. هدست خودم، من یک هدستM214C متعلق به 3 سال گذشته است، و از آن روزانه استفاده می کنم، و هنوز هم به خوبی کار انجام می دهد. هدست معمولا توسط جوانب مثبت که تمام روز را بر روی تلفن صحبت مانند خدمات به مشتریان و تکرار پشتیبانی فنی استفاده می شود.

با این حال، آگاه باشید که بسیاری از صاحبان تلفن پاناسونیک گزارش می دهند که هدست به خوبی کار نمی کند و همچنین هدست پاناسونیک با تلفن های پاناسونیک.

panasonic4

بلوتوث هدست پاناسونیک:

اگر شما به سادگی یک هدست سیم دار را نمی خواهید، هر چند، شما می توانید از هدست بلوتوث دار استفاده کنید اگر شما از 658 خانواده گوشی هایی که دارای بلوتوث لینک به خانه هستند خریداری کرده اید ویژگی های آن در زیر توضیح داده شده است.

بلوتوث ®-صفحه لینک به خانه:

پیوند 2تا تلفن، همراه به پاناسونیک 658 خانواده از تلفن (KX-TG6582T یا KX-TG6583T)، و ایجاد و دریافت تماس های تلفن همراه بر روی گوشی پاناسونیک تلفن منزل خود. آگاه باشید که هر چند تا به 2 تلفن همراه می توان به پایه، تنها یک دستگاه بلوتوث (تلفن همراه و یا هدست) در یک زمان می توان به پایه متصل کرد.

لینک به تلفن همراه ویژگی های کتاب انتقال اجازه می دهد تا شما را به انتقال تا 600 نام و شماره از دفترچه تلفن گوشی تلفن همراه خود را به ساخته شده در دایرکتوری گوشی.

لینک به خانه نیز اجازه می دهد بلوتوث اتصال هدست را برای برقراری تماس رایگان فعال کرد.

شما می توانید یک تماس با تلفن همراه و تماس تلفن ثابت در همان زمان را اداره کند. هم بر روی گوشی های جداگانه، و یا یکی از همان. هنگامی که یک تماس دیگر در طول یک مکالمه دریافت می کنید،می بایست صدای تلفن های موبایل را قطع کرد. شما می توانید به دومین تماس دریافتی خود پاسخ دهید در حالی که تماس 1 را نگه داشته باشید یا شخص دیگری می توانید انتخاب کنید تا گوشی دیگری برای پاسخ به تماس های دیگر باشد. این نوع مانند یک تلفن 2 خط، اما خط 2 همراه خود است.

شما حتی می توانید پاناسونیک به استفاده از آهنگ زنگ همراه خود را (در صورت همراه خود آن را پشتیبانی کند).

در نمودار سازگاری پاناسونیک، بنابراین شما می توانید ببینید اگر همراه خود را می توانید به سیستم متصل شود، با این حال، فقط به خاطر اینکه در نمودار سازگاری به این معنا نیست که همراه خود کار نخواهد کرد. این ممکن است به این دلیل باشد که پاناسونیک به نام تجاری / مدل خود را تست نکرده باشد.

زمانی که می خواهید همراه خود را به گوشی پاناسونیک متصل کنید، محل تلفن همراه خود را در نزدیکی واحد پایه. بیش از حد نزدیک،قرار دهید.

پاناسونیک می گوید که اگر از تلفن همراه بیش از حد نزدیک به واحد پایه در طول یک تماس تلفن همراه است، ممکن است سر و صدا را بشنود. برای بهترین عملکرد، توصیه می شود تلفن همراه بین 0.6 تا 3 متر (2 فوت تا 10 فوت) از واحد پایه فاصله داشته باشد. در بررسی ها و تست های انجام شده اگر فاصله تا 25 فوت باشد هم نتیجه می دهد.

بدون تلفن ثابت مورد نیاز است. این یک ایده بسیار سرد است. اگر شما یکی از کسانی که مردمی که تلفن ثابت خود در حمایت از فقط یک سلول غرق اند، فقط همگام همراه خود را (بازدید کنندگان) پاناسونیک، و شما می توانید ایجاد و دریافت تماس های همراه از گوشی های پاناسونیک متعدد در اطراف خانه خود را مانند یک به طور منظم تلفن منزل. عمر باتری بیشتر راحت، و بهتر است. فقط همراه خود را کمتر در نزدیکی واحد پایه گوشی پاناسونیک قرار دهید. اگر شما همراه خود را به برق وصل کنید، سپس باتری شما شارژ خواهد شد در حالی که شما بر روی گوشی پاناسونیک صحبت می کنید، و هنوز هم بی سیم باشد.

658 خانواده پاناسونیک بهترین تلفن و راه حل خوب برای کسانی که خطوط تلفن ثابت خود را به نفع تلفن های همراه را حذف کرده اند است.

بلاک کردن تماس ها ی دریافتی با گوشی پاناسونیک:

اجازه می دهد تا کاربران از تماس های ناخواسته با وارد کردن اطلاعات شناسه تماس گیرنده را به حافظه بلوک تماس تلفن جلوگیری کنند.

شناسه زنگ پاناسونیک:

اختصاص یک آهنگ زنگ خاص به یک فرد خاص در دفترچه تلفن خود را.

حالت بی صدا در گوشی پاناسونیک:

برنامه هر گوشی به حلقه یا نه در اختیار شما. را گوشی اتاق خواب ساکت و آروم، در حالی که حلقه گوشی آشپزخانه.

افزایش دهنده برد پاناسونیک:

دو برابر فاصله انتقال موثر بین واحد پایه و گوشی بی سیم پاناسونیک باید باشد. محدوده تلفن دیگر را می دهد. با هر یک از گوشی های DECT 6. کار می کند.

panasonic5

شماره گیری زنجیره ای پاناسونیک:

برای برقراری یک تماس، شما می توانید دفترچه تلفن خود را جستجو و شماره گیری شماره های اضافی داشته باشید. مفید اگر شما استفاده از کارت های دعوت، یا می خواهید به برنامه رمز عبور پست صوتی خود را.

 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط : نمایندگی پاناسونیک،
آبنوس الکترونیک
چهارشنبه 9 تیر 1395
دوشنبه 13 شهریور 1396 07:33 ب.ظ
I've been surfing online more than 2 hours today, yet I never found any
interesting article like yours. It's pretty worth enough for me.
Personally, if all site owners and bloggers made good content as you did, the internet will be much more useful than ever before.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
نمایندگی پاناسونیک
به نمایندگی پاناسونیک خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای نمایندگی پاناسونیک و نمایندگی اچ پی محفوظ است