تبلیغات
نمایندگی پاناسونیک
نمایندگی پاناسونیک و نمایندگی اچ پی
پاناسونیک2 پاناسونیک1 پاناسونیک3 گروه پاناسونیک5 پاناسونیک4

panasonic

 

اگر چه تعداد فزاینده ای از کاربران تلفن ثابت را حذف کرده اند و با استفاده از تلفن های همراه برای همه تماس استفاده می کنند، اما هنوزهم مورد برای داشتن یک تلفن خانه(بی سیم پاناسونیک)وجود دارد. در آزمایش های انجام شده توسط پاناسونیک، کیفیت صدا برای صحبت کردن و گوش دادن در یک گوشی تلفن بی سیم پاناسونیک به طور کلی بهتر از بهترین تلفن های همراه می باشد، اگر شما نگران از دست دادن شنوایی خود هستید، خانواده شما پر سر و صدا، و یا شما صرف مقدار زیادی از زمان خود را با تلفن صحبت می کنید ما تلفن بی سیم پاناسونیک را به شما پیشنهاد می دهیم.

با تلفن خانگی پاناسونیک امنیت افزایش پیدا می کند. تلفن های همراه استفاده از یک روش مبتنی بر GPS برای گزارش موقعیت مکانی خود را مواقع اورژانسی دارن و این برای زمانی خوب است که شما در جاده هستید، اما اگر شما در یک ساختمان بلند زندگی می کنید نیازی به این نیست که مکان یابی شوید و مشخص شود در چه طبقه ای هستید.

تلفن منزل(بی سیم پاناسونیک) به آدرس شما متصل شده، از جمله تعدادی آپارتمان، بنابراین اپراتور اورژانس دقیقا می داند که شما کجا هستید و نیاز به کمک دارید.

هنگامی که یک تلفن پاناسونیک میخواهید خریداری کنید، شما نیاز به تصمیم گیری دارید که آیا شما یک تلفن برای پاسخگویی می خواهید؟.بسیاری از مردم هنوز، با وجود حضور در همه جا از قابلیت صدای الکترونیکی در هر دو تلفن های همراه و خانه(تلفن های پاناسونیک)استفاده می کنند.

ویژگی های از قبیل بلندگو برای ارتباط دست آزاد، یک صفحه کلید برای شماره گیری از پایه و یک صفحه نمایش ال سی دی بزرگ می تواند به شما کمک کند که از گوشی خود بهتر استفاده کنید. انتخاب مدل گوشی پاناسونیک با یک پایه دار معنی است که تلفن می توانید در هنگام قطع برق به عنوان آن را به تلفن ثابت معمولی و یا از سرویس VoIP با باتری پشتیبان متصل کار، به عنوان طولانی از آن استفاده کرد.

برخی از مدل های بی سیم پاناسونیک را می توانید برای تلفن همراه خود استفاده کنید. با قرار دادن تلفن همراه خود را در نزدیکی پایگاه تلفن بی سیم پاناسونیک، شما می توانید سرویس های بی سیم خود را با استفاده از تکنولوژی بلوتوث دسترسی و استفاده از گوشی های بی سیم پاناسونیک خود را به و یا تماس در خانه.

انواع تلفن بی سیم پاناسونیک:

تمایز اصلی میان تلفن های بی سیم پاناسونیک نحوه پاسخگویی آنها می باشد. از گیرنده دیجیتال بی سیم پیشرفته که دارای فن آوری DECTبیشتر استفاده می شود. تلفن DECT استفاده از باند فرکانس 1.9 گیگاهرتز، به حداقل رساندن تداخل با دستگاه های مانند اجاق مایکروویو، که استفاده از فرکانس های دیگر. امروزه فناوری DECT شده تلفن های بی سیم پاناسونیک باعث شده همه به سمت این گوشی ها روانه شوند. برخی از تلفن های پاناسونیک با فناوری DECT تا 12 گوشی از یک پایه پشتیبانی می کنند.

تلفن های بی سیم با منشی فقط کمی بزرگتر و گرانتر از تلفن های بی سیم (پاناسونیک) معمولی هستند. علاوه بر این که قادر به ضبط پیام هستند، تلفن های بی سیم با منشی پاناسونیک به شما اجازه میدهند به پیغام های تماس گیرندگان خود گوش دهید. برخی نیز می تواند با شرکت تلفن پست صوتی هماهنگ کنند.در بسیاری از مدل، نور نشان می دهد زمانی که یک پیام در پست صوتی وجود دارد.

گوشی های بی سیم پاناسونیک نیاز به قدرت به کار (یا از خانه AC و یا باتری پشتیبان گیری) دارد، اما یک گوشی با سیم پاناسونیک می تواند بدون قدرت به عنوان طولانی کار می کنند و به عنوان یک تلفن ثابت معمولی می توانید از آن استفاده کنید.

امکانات گوشی های بی سیم پاناسونیک:

ویژگی های تلفن بی سیم پاناسونیک استاندارد عبارتند از گوشی کنترل حجم صدا خروجی صدای گوشی، زنگ گوشی، آخرین شماره شماره گیری مجدد، یک پیجر برای قرار دادن گوشی، یک دکمه فلش برای پاسخ به انتظار تماس، و شاخص-باتری کم است.

 

1-     1- صفحه نمایش ال سی دی

بر روی بسیاری از گوشی ها و در برخی از پایه ها ی گوشی های بی سیم پاناسونیک، صفحه نمایش می تواند یک راهنمای تلفن شخصی و اطلاعات مفید از قبیل نام و / یا شماره تماس گرفته شده، شماره تماس گیرنده، قدرت باتری، و یا چه مدت شما متصل شده اید را نمایش دهد. شناسه تماس گیرنده نمایش نام و شماره تماس گیرنده و تاریخ و زمان تماس در صورت استفاده از سرویس Caller ID می باشد.

2-      2-پشتیبانی از دو خط:

گوشی های پاناسونیک از دو شماره تلفن پشتیبانی می کندو این برای مواقعی کاربرد دارد که شما برای مثال در یک خانواده پرحرف باشید و دریک شرکت کسب و کار مشغول هستید. برخی از تلفن های پاناسونیک دارای دو زنگ، هر کدام با یک زنگ متمایز به شما اجازه می دهد هرخط یک صدای زنگ داشته باشد.

3-     3- بلندگو:

این قابلیت تلفن بی سیم پاناسونیک به شما اجازه می دهد که هنگامی که کار دارید راحت با تلفن صحبت کنید. یک بلندگو پایه اجازه می دهد تا شما به تماس ها بدون گوشی پاسخ دهید؛ یک بلندگو گوشی به شما امکان چت دست آزاد در هر نقطه از خانه را می دهد.

4-      4-صفحه کلید پایه گوشی پاناسونیک:

صفحه کلید در گوشی های پاناسونیک آنها را کامل تر کرده است. این دستی برای مرور سیستم های منو محور زیرا شما مجبور به گرفتن تلفن به دور از گوش خود را به پانچ کلید. برخی از صفحه کلید تلفن های پاناسونیک روشن است که هر دو می درخشد در تاریکی و یا چراغ تا زمانی که یک کلید را فشار دهید، و یا زمانی که تلفن زنگ میزند. که باعث می شود از گوشی آسان تر استفاده کرد در شرایط کم نور. تمام گوشی های رینگر گوشی، و بسیاری از تلفن های یک رینگر پایه. برخی به شما اجازه آنها را روشن یا خاموش، تنظیم حجم، و یا تغییر زنگ دهید.

5-     5- جک هدست پاناسونیک:

بسیاری از تلفن های بی سیم پاناسونیک یک جک هدست در گوشی و شامل یک گیره کمربند برای حمل تلفن، هستنداگر شما می خواهید برای چت در حالی که انجام کارهای و یا راه رفتن در خانه هستید. برخی از تلفن های بی سیم پاناسونیک دارای جک هدست اجازه می دهد تا دست آزاد مکالمه بدون هیچ تخلیه باتری گوشی. هدست معمولا به طور جداگانه برای حدود 20 $ به فروش می رسد.

6-      6-جوابگویی خودکار

ویژگی های دیگر تلفن بی سیم پاناسونیک مناسب خودکار صحبت کردن است. که به شما اجازه می دهد برای تماس دریافتی گوشی را از روی پایه بردارید و شروع به صحبت کردن کنید. برخی از تلفن های پاناسونیک حجم صدا را کنترل می کنند و می توانید هنگامی که در حال تماس و کالمه هستید حجم صدا را کنترل کنید.

7-      7-باتری پشتیبان گیری:

برخی از تلفن های یک محفظه در پایه به یک بسته باتری گوشی یدکی و یا به برگزاری باتری های قلیایی برای پشتیبان گیری پایه قدرت. هر کدام از این باتری ها می توانند تلفن را قادر کنند که بر روی یک سرویس تلفن ثابت هنگامی که برق ندارید مکالمه برقرار باشد.

پاناسونیک به عنوان مثال، می گوید که شما می توانید یک گوشی شارژ در واحد پایه جایی برای ایجاد و دریافت تماس با دیگر گوشی های بی سیم با برخی از تلفن های خود را. با این حال، آن را عاقلانه به نگه داشتن یک تلفن با سیم در جایی در خانه خود.

8-      8-چند گوشی:

برخی از تلفن های پاناسونیک چند گوشی دارند که اجازه مکالمه بین گوشی ها برقرار است.آنها اجازه انتقال تماس به یک گوشی دیگر را می دهند اما اجازه اینکه هنگام پاسخ یک مکالمه بیش از یک گوشی استفاده کنید را نمی دهند.

برخی از تلفن های پاناسونیک را می توان به 12 گوشی وصل کرد و این بدان معنا نیست که تمام 12 گوشی یکجا استفاده کرد.

9-      9-شماره تماس گیرنده تلفن پاناسونیک:

برخی از تلفن های هشدار شناسه تماس گیرنده. تلفن با قابلیت شناسه مشخص اجازه می دهد تا شما را به شنیدن است که توسط ارتباط شماره تلفن با یک زنگ خاص خواستار است. برخی بصری هستند، بنابراین شما می توانید تعیین کنید که چه فردی تماس با صفحه نمایش گوشی داشته باشد حتی برای شماره ی آن رنگ خاصی برای آنتن چشمک زن انتخاب کنیم. گوشی های پاناسونیک که دارای قابلیت صحبت کردن شناسه تماس گیرنده هستند،مفید است دلیل این که شما لازم نیست برای صفحه نمایش را مشاهده کنید که خواستار صحبت باشید یا نه.

10-  10-صندوق های پستی گوشی های پاناسونیک:

بیشترین تلفن های پاناسونیک دارای یک صندوق پستی هستند. برخی تلفن ها چند صندوق پستی دارند به عنوان مثال یک تماس گیرنده می تواند پیام های صوتی به یک عضو خانواده فردی به طور مستقیم ارسال کند، و یا برای کسب و کار.که این باعث می شود شما به راحتی به پیفام های خود گوش دهید.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط : نمایندگی پاناسونیک، فرکانس تلفن های بی سیم پاناسونیک،
آبنوس الکترونیک
دوشنبه 14 تیر 1395
دوشنبه 30 بهمن 1396 02:27 ق.ظ
این وبسایت واقعا تمام اطلاعاتی را که می خواستم داشت
در مورد این موضوع و نمی دانستید چه کسی
پرسیدن.
شنبه 4 شهریور 1396 04:55 ب.ظ
Have you ever thought about adding a little bit more than just your articles?

I mean, what you say is fundamental and everything.
Nevertheless think of if you added some great graphics or videos to give your posts more, "pop"!
Your content is excellent but with pics and clips, this site could undeniably be one of
the best in its field. Amazing blog!
شنبه 14 مرداد 1396 10:14 ق.ظ
Amazing blog! Do you have any tips for aspiring writers?

I'm planning to start my own website soon but I'm a little lost on everything.
Would you propose starting with a free platform like Wordpress or go for a
paid option? There are so many choices out there that I'm totally overwhelmed
.. Any recommendations? Cheers!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
نمایندگی پاناسونیک
به نمایندگی پاناسونیک خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای نمایندگی پاناسونیک و نمایندگی اچ پی محفوظ است